باشگاه خبرنگاران/ کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و وزش باد در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.

مریم سلاجقه، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به این که هم اکنون آسمان استان صاف تا کمی ابری است، اظهار کرد: برای امروز افزایش ابر، وزش باد و جوی نسبتا پایدار تا آخر هفته پیش بینی می شود.
وی افزود: امروز از شدت وزش باد در مناطق شرقی تا پایان هفته کاسته می شود و از روز جمعه سرعت وزش باد در این مناطق افزایش دارد.
سلاجقه با اشاره به اینکه تا اواسط هفته آینده روند افزایشی دو تا سه درجه دمای هوا را خواهیم داشت، بیان کرد: از اواسط هفته آینده مجدد روند کاهشی دمای پیدا می کند.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان افزود: شهرستان منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۵ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان بوده است وصبح امروز لاله زار با دمای سه درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان به ثبت رسیده است.
وی حداقل دمای امروز شهر کرمان را چهار درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امروز کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۲۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar