ایسنا/ مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید سلیمانی اهواز با اشاره به بروز مشکل فنی در موتور شماره ۲ هواپیما از بازگشت هواپیمای پرواز اهواز – مشهد خبر داد.

مهدی رزاز، مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید سلیمانی اهواز در خصوص بازگشت پرواز اهواز – مشهد اظهار کرد: ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه هواپیمای هندی آتا از مبدا اهواز به مقصدمشهد پرواز کرد.
وی افزود: پس از ۱۰ دقیقه موتور شماره ۲ دچار نقص فنی شد که با اعلام خلبان هواپیما، به فرودگاه برگشت و ۱۱۵ مسافرپیاده شدند.
مدیر کل فرودگاه بین المللی شهید سلیمانی اهواز گفت: با توجه به اینکه شرکت هواپیمایی آتا در فرودگاه اهواز سیستم فنی مهندسی ندارد و قطعات پشتیبانی را از ایستگاه مرکزی تهران تامین می کند تصمیم گرفتیم پرواز را لغو کنیم.
رزاز با بیان اینکه این مسافران می توانند امروز  چهارشنبه با هواپیمای آتا به مشهد پرواز کنند، گفت: همچنین با همکاری انجام شده عمده مسافران به مقصد مشهد راهی شدند و چنانچه مسافری مبلغ بلیت را بخواهد، عین مبلغ عودت خواهد شد.
وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، بیان کرد: ساعت ۲۱:۴۵ نیز هواپیمای مورد نظر بدون مسافر برای چک و بررسی نهایی به مقصدتهران پرواز کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar