ایسنا/ مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌الملل دانشگاه شهیدچمران اهواز گفت: ۲۱۰ دانشجوی خارجی برای تحصیل در این دانشگاه نام‌نویسی کرده‌اند.

کریم لویمی‌مطلق، مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌الملل دانشگاه شهیدچمران اهواز در خصوص وضعیت پذیرش امسال دانشجویان خارجی، اظهار کرد: نام‌نویسی نهایی دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ در مقاطع مختلف انجام‌ شده است.
وی با بیان این‌که نام‌نویسی این دانشجویان از اول مردادماه امسال آغاز شده است، خاطرنشان کرد: برای ثبت‌نام این دانشجویان اقدامات اولیه از جمله معین شدن ظرفیت‌ پذیرش دانشجو و دریافت مجوز از گروه‌ها، تعیین ظرفیت‌های دکتری و مصاحبه‌ انجام شده است.
مدیر دفتر روابط و امور بین‌الملل دانشگاه شهید چمران اهواز، ادامه داد: از ابتدای مهرماه ویزای ۲۱۰ دانشجوی نام‌نویسی شده به سازمان امور دانشجویان ارسال ‌شد که با دریافت ویزای تمامی این دانشجویان موافقت شده است.
لویمی‌مطلق در خصوص برگزاری کلاس‌های درس این دانشجویان نیز افزود: در ترم تحصیلی قبل توانستیم با ارائه‌ خدمات آموزشی برخط زمینه‌ تحصیل دانشجویان خارجی این دانشگاه را به نحو مطلوبی فراهم نماییم که امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
 
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today