مهر/ فرماندار شهرستان سرپل ذهاب با اشاره وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان، گفت: دست فروشان سرپل ذهابی بدون استفاده از ماسک اجازه فعالیت در بازارهای محلی را ندارند.

نورالدین فرزادی‌پور، فرماندار شهرستان سرپل ذهاب اظهار کرد: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه سرپل ذهاب در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
وی افزود: مشارکت و همراهی مردم شهرستان سرپل ذهاب در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک نقش مهمی در مقابله با ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال در شهرستان دارد.
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تمامی دست‌فروشان جهت ادامه فعالیت خود در بازارهای محلی شهرستان ملزم به استفاده از ماسک هستند.
فرزادی‌پور تاکید کرد: در صورت مشاهده دست‌فروشانی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند توسط اجراییات شهرداری از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.
وی با اشاره به نظارت مستمر دستگاه‌های مربوطه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان سرپل ذهاب، گفت: برای حفظ سلامتی مردم بازدیدهای نامحسوس جهت گسترش نظارت همگانی و تخصصی توسط اتحادیه‌ها و اداره صمت شهرستان سرپل ذهاب در راستای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی در دستور کار قرار دارد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today