تسنیم/ تا ساعتی دیگر ‌قهرمانان مازنی مسابقات جهانی کشتی فرنگی‌ به زادگاهشان "بابل و آمل" بازمی‌گردند و مورد استقبال مردم ورزش‌دوست مازندران قرار می‌گیرند.‌

پس از درخشش ملی‌پوشان مازنی در رقابت‌های جهانی کشتی آزاد، نوبت به طلایی شدن فرنگی‌کاران مازنی بود تا توان خود را به رخ کشتی جهان بکشند و در این میان، محمد هادی ساروی از آمل و علی‌اکبر یوسفی از بابل به گردن‌آویز طلا دست یافتند و امروز نیز روز موعد حماسه‌آفرینی شهروندان مازنی است تا به گرمی از پهلوانان و حماسه آفرینان مسابقات جهانی نروژ، به گرمی استقبال کنند.
‌‌بابل‌ از صبح امروز خود را برای استقبال از قهرمان علی‌‌اکبر یوسفی دارنده نشان طلای وزن 130 کیلوگرم آماده کرده و مراسم استقبال از او قبل از ساعت 11 از ابتدای شهر آغاز و تا میدان ولایت ادامه می‌یابد و پس از برگزاری مراسم در این میدان، مراسم بدرقه این کشتی‌گیر تا روستای زاهد‌کلا بخش لاله‌آباد منزل پدری یوسفی ادامه می‌یابد که مراسمی در این روستا با حضور اهالی و شهروندان و مسئولین‌ برگزار می‌شود.
علیرضا شریعت فرماندار آمل نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در آمل، اظهار داشت: مردم ورزش‌دوست آملی نیز ساعت 15 و 30 دقیقه عصر امروز از محمدهادی عبدالله ساروی دارکلایی طلایی وزن 97 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان اسلوی نروژ استقبال می‌کنند.
شریعت با بیان اینکه مراسم استقبال از ابتدای جاده هراز میدان امام حسین آغاز می‌شود، گفت: پس از استقبال در سطح شهر از این قهرمان، راهی سالن جهان پهلوان قاسم رضایی می‌شویم تا مراسم اصلی برگزار شود.
فرماندار آمل افزود: در پایان مراسم، شهروندان آملی، ساروی را تا منزل پدری‌ در روستای داراکلا‌ همراهی می‌کنند تا مراسم دیگری در آنجا برگزار شود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today