دیار آفتاب/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از شناسایی و دستگیری ۴ نفر از توزیع کنندگان عمده مواد مخدر در شهرستان اراک و کشف ۷ کیلو و ۱۵۴ گرم انواع مواد مخدر در این عملیات خبر داد.

سرهنگ حسین شمسایی فرد، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و گزارشات مردمی مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط یکی از مجرمان سابقه دار به شهرستان اراک، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در روند تحقیقات میدانی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مشخص شد که فرد مورد نظر با مشارکت دیگر همدستان خود در قالب باندی، اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان اراک می‌کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با اشاره به شناسایی و دستگیری این توزیع کننده سابقه دار مواد مخدر با انجام عملیاتی درشهرستان اراک افزود: مأموران در بازرسی از وسایل همراه این فرد، مقدار ۶ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین و شیشه شدند.
سرهنگ شمسایی فرد با اشاره به اعتراف فرد مورد نظر به تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان اراک تصریح کرد: پس از اتمام تحقیقات میدانی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکزی، ۳ نفر دیگر از اعضای این باند تهیه و توزیع مواد مخدر، شناسایی و هریک در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به کشف ۹۵۴ گرم تریاک و هروئین در دستگیری دیگر اعضای باند بیان کرد: متهمان دستگیرشده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today