فارس/ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با فوت ۶ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان به ۲ هزار و ۶۴۵ مورد رسید.

مهدی محمدی، سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۶۴ مورد بیمار مثبت بستری و ۱۲۴ مورد بیمار سرپایی مثبت شناسایی شده است.
وی با اشاره به جانباختن ۶ نفر از هم‌استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه‌روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به ۲ هزار و ۶۴۵ نفر رسید.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۱۸۷ بیماری طی ۲۴ ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده که در همین بازده زمانی هم ۱۹۶ مورد پس از بهبودی از بیمارستان‌های سطح استان ترخیص شده‌اند.
محمدی ادامه داد: هم‌اکنون ۸۶۱ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند و ۳۴۸ مورد هم بستری موقت با تزریق رمدسیویر داریم.
وی یادآور شد: ۱۸۹ بیمار از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند که ۲۱ مورد از آن‌ها اینتوبه و متصل به دستگاه تنفس مصنوعی هستند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today