ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: کمینه دمای هوای شهر همدان در ۲۴ ساعت گذشته به یک درجه سانتی گراد بالای صفر رسید تا به سردترین مرکز استان کشور دراین مدت تبدیل شود.

محمدحسن باقری شکیب، کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان اظهار کرد: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
به گفته وی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در چند روز آینده صاف پیش بینی می شود و به تدریج از شدت و سرعت وزش باد در مناطق مختلف استان کاسته خواهد شد.
وی اظهار کرد: توده هوای نسبتا گرمی از فردا(پنجشنبه) وارد استان می شود و به دنبال آن دمای هوا در بیشتر نقاط استان همدان به شکل محسوسی افزایش می یابد.
باقری شکیب گفت: بعد از ظهر امروز نیز میزان حجم ابرهای پراکنده در نقاط مختلف استان همدان افزایش می یابد به نحوی که در مناطق کوهستانی موجب بارش قطره ای باران می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اسدآباد با ۲۸ درجه سانتیگراد بالای صفر و همدان و بهار با یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان همدان بودند.
وی عنوان کرد: بیشینه دمای هوای همدان در این مدت نیز ۲۴ درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است.
 
  
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today