اهل کاشانم/ رئیس اداره زندان شهرستان کاشان از آزادی ۵۳ زندانی جرایم غیرعمد در شهرستان خبر داد.

محسن محبوبی، رئیس اداره زندان شهرستان کاشان ضمن اشاره به سنت پسندیده آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان کاشان، اظهار کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در این زمینه طی شش ماهه نخست سال جاری ۵۳ زندانی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
وی با بیان اینکه برای آزادی این زندانیان هفت میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اختصاص داده شده است، افزود: از این میزان ۴۰۰ میلیون ریال توسط ستاد دیه، کمیته امداد یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال، خیریه امام موسی کاظم یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال و انجمن حمایت از زندانیان ۳۵۰ میلیون ریال اختصاص دادند.
رئیس اداره زندان شهرستان کاشان با بیان اینکه چهار میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال نیز توسط خیران این شهرستان اختصاص داده شده است، ابراز کرد: سنت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سنت پسندیده و حسنه‌ای است که در کاشان رخ داده است.
وی با بیان اینکه با نهادینه سازی این فرهنگ پسندیده آثار و برکات آن به جامعه باز می گردد، گفت: بازگشت سرپرستان یک خانواده به کانون این نهاد مقدس آثار و برکات بسیار زیادی برای جامعه به دنبال دارد و خیران و موسسات خیریه در این زمینه نقش به‌سزایی را ایفا می کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today