تسنیم/ فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل با اشاره به کشف ۲ تن مواد مخدر در استان ‌گفت: این میزان کشفیات نسبت به سال قبل ۱۵ درصد رشد را نشان می‌دهد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: استان اردبیل در جرایم امنیتی در جایگاه ۳۲ قرار دارد به طوری که در کشور نرخ وقوع جرایم امنیتی به ازای ۱۰۰ هزار نفر ۱۵ مورد است و در استان کمتر از ۷ مورد است.
وی با اشاره به کشف ۲ تن مواد مخدر در استان نیز گفت: این میزان کشفیات نسبت به سال قبل ۱۵ درصد رشد را نشان می‌دهد که این مسئله نیازمند آسیب‌شناسی و نظارت و بازرسی‌های بیشتر برای کنترل وضعیت موجود است.
فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل با اشاره به این که سن اعتیاد در استان اردبیل به ۱۴ سال کاهش یافته است ادامه داد: هم‌اکنون با شرایط موجود با معضلی اساسی و جدی مواجه هستیم که در راستای مواردی همچون طلاق‌، خودکشی، مواد مخدر و بیکاری نیازمند آسیب‌شناسی‌های جدی هستیم تا با تدابیر ویژه مشکلات موجود ریشه‌یابی شود.
حسینی تصریح کرد: از مهمترین آسیب‌های انتظامی در استان اردبیل می‌توان به ناهنجاری‌های اجتماعی، تصادفات، جرایم مالی، اقتصادی، مواد مخدر و جرایم ملکی، نزاع و درگیری و برخی موارد دیگر اشاره کرد که در این زمینه نیز از دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط انتظار داریم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.
وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده تا پایان امسال اردبیل به اتاق مانیتورینگ مجهز شود و خوشبختانه با تلاش‌های انجام یافته محورهای مواصلاتی استان در توسعه بزرگراه‌ها به وضعیت مناسب و مطلوبی رسیده است که چهارخطه کردن راه‌های مواصلاتی از اهم این موارد است که انتظار داریم کاهش تصادفات منجر به فوتی را با این روند شاهد باشیم.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today