ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: در شش ماهه نخست امسال ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان نهاوند کشف و ضبط شد.

سرهنگ احمد ساکی، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند اظهار کرد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به‌صورت شبانه‌روزی در حال انجام است که در شش ماهه نخست امسال موفق شدیم از سوداگران این عرصه حدود ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کنیم.
وی تصریح کرد: در بخش مبارزه با موادمخدر در شش ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته، ۴۰ درصد افزایش کشفیات داشتیم و پنج باند تهیه و توزیع موادمخدر در شهرستان منهدم شده است.
ساکی به سایر کشفیات در شش ماهه نخست امسال اشاره کرد و افزود: در کشف داروهای غیرمجاز افزایش ۱۰۰ درصدی داشتیم و در برخورد با واحدهای صنفی فاقد مجوز نیز ۳۰ درصد افزایش داشته‌ایم.
وی به جرایم در فضای مجازی اشاره و ابراز کرد: در کنار فرصت‌های این فضا متاسفانه تهدیدات و جرائم نیز در فضای مجازی صورت می‌گیرد به‌طوری که ۵۷ درصد افزایش وقوع جرائم در این فضا را داریم.
فرمانده انتظامی نهاوند با بیان اینکه با تلاش عوامل پلیس فتا شهرستان بیش از ۸۸ درصد جرایم در فضای مجازی کشف می‌شود، تاکید کرد: در کنار افزایش جرایم بیش از ۳۸ درصد کشف جرایم در این فضا نیز توسط پلیس فتا افزایش یافته است به گونه‌ای که ۸۸ درصد جرایم در فضای مجازی نهاوند توسط پلیس فتا شهرستان کشف می‌شود.
ساکی به بخش سرقت‌ها اشاره کرد و گفت: در شش ماهه نخست امسال ۱۱ درصد افزایش دستگیری سارق نسبت به مدت مشابه ۶ ماهه سال قبل را داشتیم که در این بخش توجه به هشدارهای پلیس و اقدامات خود شهروندان بسیار مهم و اثرگذار است.آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today