ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شمار قربانیان کووید ۱۹در کهگیلویه و بویراحمد با فوت سه بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته به ۹۶۴ نفر رسید.

پرویز یزدان پناه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: هم اکنون ۲۳۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان‌های معین کرونا در کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند.
وی افزود: از این تعداد ۹۸ بیمار کرونای قطعی و ۱۶ بیمار بد حال هم در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها خدمات درمانی دریافت می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۷۴ هزار و ۳۴۴ بیمار کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد بهبود یافته اند.
یزدان‌پناه عنوان کرد: از مجموع ۶۲۰ نمونه PCR دریافت شده از آزمایشگاههای سلولی مولکولی شهرهای یاسوج و دهدشت، ۳۵ درصد موارد مثبت بوده که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه، گچساران و چرام گزارش شده است.
وی از مردم خواست بیماری کرونا و قدرت کشندگی این بیماری را جدی بگیرند و با پرهیز از عادی انگاری و بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی حتما از ماسک استفاده کرده و از شرکت در تجمعات، دورهمی‌ها و همچنین از رفتن به سفرهای غیرضروری و مکان‌های پرخطر مثل مراکز بهداشتی و درمانی، آرمستان‌ها، پارک‌ها و بازار خودداری کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزایش روزانه تعداد مبتلایان و قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد را نتیجه بی‌توجهی عده‌ای از مردم به شیوه‌نامه‌های بهداشتی و عادی انگاری بیماری کرونا دانست.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today