تسنیم/ فرمانده انتظامی گیلان گفت: وضعیت شهر رشت زیبنده مردم آن نیست و ناجا تمام همت خود را برای کمک به شورای اسلامی شهر رشت به‌کار می‌گیرد.

سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی گیلان عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به همدلی و انسجام موجود در شورای شهر ششم اظهار داشت: شورای ششم این پتانسیل دارد که بتواند اتفاقات خوبی در شهر رشت رقم بزند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به لزوم ارتباط ناجا با شورا و شهرداری‌ گفت: مجموعه ناجا و شهرداری کاملاً با یکدیگر هماهنگ هستند و برای داشتن شهری امن از حیث ترافیک و امنیت نیاز به یک تعامل و مشارکت با شورای شهر و شهرداری داریم.
سردار ملکی با بیان اینکه نیروی انتظامی تمام همت خود را برای کمک به شورای شهر رشت به‌کار می‌گیرد افزود: تمام رده‌های ناجا در کنار اعضای شورای اسلامی شهر رشت هستند و امیدوارم شورای فعلی بتواند تا پایان سال کارنامه درخشانی از خود ارائه دهد.
وی با اشاره به اینکه وضعیت شهر رشت زیبنده مردم شهر نیست گفت: مردم رشت از شورای شهر رشت انتظاراتی دارند و امیدواریم انتظارات مردم به خوبی پاسخ داده شود و اهداف کوتاه‌مدت تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد به‌طوری‌که مردم شاهد آن باشند.
سردار ملکی با اشاره به ضرورت تقویت دوربین‌های نظارتی و سیستم مانیتورینگ شهری افزود: تقویت این دوربین‌ها برای پلیس در حوزه ترافیک، کشف جرایم و خدمات دادن به مردم بسیار کمک‌کننده است و از شورای شهر انتظار داریم در این حوزه اقدام کند.
وی با اشاره به تخلفات زیاد در نقاط حاشیه‌نشین گفت: در مورد احداث‌ کلانتری منطقه حمیدیان چندین بار صحبت کردیم و انتظار همکاری‌ لازم برای فعال شدن آن را داریم از طرفی راه‌اندازی این کلانتری فرصتی است که به گیلان داده شده است.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today