فارس/ با تصمیم شورای تامین شهر ملاثانی، تیم استقلال در این شهر به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سرانجام تیم فوتبال استقلال ملاثانی تعیین تکلیف و مقرر شد که این تیم به‌عنوان نماینده این شهر در لیگ دسته اول فوتبال کشور به فعالیت خود ادامه دهد.
در نشست شورای تامین شهر ملاثانی، مقرر شد تا طبق مصوبه کمیسیون ماده ۵ اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و شورای تامین ملاثانی، استقلال این شهر تحت هیچ شرایطی از ملاثانی خارج نشده و تیم فعلی به کار خود ادامه دهد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان با بیان این خبر، اظهار کرد: جلسه شورای تامین شهر ملاثانی برگزار شد و باید بگویم با تصمیم گرفته شده، استقلال ملاثانی با روند فعلی به کار خود در شهر ملاثانی ادامه می‌دهد.
حیدری افزود: با احترام و با تمکین از رای مقام قضایی که قبلا آقای مهدی علیزاده را صاحب امتیاز تیم معرفی کرده است اما با توجه به این‌که آقای علیزاده باشگاه ثبت شده‌ای جهت حضور در مسابقات ندارد و از آن‌جا که روند گردش کار ثبت باشگاه نیز زمان‌بر است، با مصوبه شورای تامین شهرستان ملاثانی تا زمانی که آقای علیزاده نسبت به ثبت باشگاه اقدام کند، تیم ملاثانی با روند فعلی به کار خود ادامه می‌دهد تا مشکلی برای سهمیه استان پیش نیاید و بتوان از تضییع سهمیه استان جلوگیری کرد
وی گفت: نکته مهم این است که سهمیه تیم فوتبال ملاثانی هرگز از شهر ملاثانی خارج نخواهد شد و تحت هر نام و عنوانی در این شهر به فعالیت خود ادامه می‌دهد. امیدواریم تیم استقلال ملاثانی امسال نیز بتواند در لیگ یک به خوبی بدرخشد و نتایج خوبی کسب کند.
بر این اساس مقرر شد تا زمانی که مالک قانونی این باشگاه، رسما باشگاهی را ثبت و به اداره کل ورزش و جوانان معرفی کند، امتیاز به نام او انتقال یافته که این موضوع لازمه فعالیت بی قید و شرط این تین در شهر ملاثانی است‌.
پیش از این احتمال داده شده بور که به دلیل عدم تعیین تکلیف این باشگاه، مسابقات این تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ دسته اول به حالت تعلیق در آید که با فعل و انفعالات صورت گرفته، به‌نظر می‌رسد استقلال با رفع موانع موجود، می‌تواند طبق برنامه از روز ۲۴ مهرماه جاری به مصاف رقبای خود برود.آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today