باشگاه خبرنگاران/ رئیس هیات تیراندازی استان سمنان گفت: امیر سیاوش ذوالفقاریان و علیرضا دانشور از تیراندازان استان در رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ و تپانچه به اردوی انتخابی تیم ملی راه یافتند.

قربانعلی قربانزاده، رئیس هیات تیراندازی استان سمنان اظهار کرد: ذوالفقاریان و دانشور به شرط کسب امتیازات لازم در اردوی انتخابی به عنوان اعضای تیم ملی رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ و تپانچه انتخاب می‌شوند.
وی ادامه داد: اردوی انتخابی رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ و تپانچه در بیست و چهارم مهر جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد و ورزشکاران انتخاب شده از استان باید در روز تعیین شده خود را به فدراسیون معرفی کنند.
قربانزاده بیان کرد: پس از تعیین بازیکنان تیم ملی، اعضای تیم خود را برای مسابقات آسیایی که در سال آینده برگزار می‌شود، آماده خواهند کرد.
رئیس هیات تیراندازی استان سمنان ضمن آرزوی موفقیت برای راه یافتگان به اردوی تیم ملی، تصریح کرد: راه‌یابی تیراندازان استان سمنان به تیم ملی برگ زرینی بر افتخارات استان در رشته ورزشی تیراندازی است.
وی گفت: استان سمنان در زمینه ورزش تیراندازی مقام‌های رنگارنگ زیادی کسب کرده است و استان در زمینه این رشته ورزشی استعداد‌های زیادی دارد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today