فارس/ رئیس مجمع جوانان استان البرز با بیان اینکه رتبه دومی البرز در طلاق و رتبه سی ام در ازدواج زیبنده این استان نیست، گفت: باید مشکلات جوانان را برطرف کنیم تا شاهد نشاط و سلامت جامعه باشیم.

محسن انصاری، رئیس مجمع جوانان استان البرز اظهار کرد: یکی از اقدامات خوب مجمع ملی جوانان ایجاد تشکل های جوانان در نقاط مختلف استان بوده است و خروجی مثبتی را از این اقدام گرفته‌ایم.
وی افزود: بسیاری از جوانان که علاقمند به حضور در فضای دولتی نبودند در این تشکل ها حضور یافتند و اقدامات موثری را در بخش‌های مختلف رقم زده‌اند که بعضا کم نظیر بوده است.
انصاری تامین جهیزیه برای زوج‌های نیازمند، تهیه بیش از ۱۷ هزار بسته معیشتی در دوران کرونا و ارایه آموزش‌های رایگان در فضای مجازی را گوشه‌ای از ظرفیت تشکل‌های جوانان عنوان کرد و گفت: نیاز است تا مدیران دستگاه‌های اجرایی این تشکل‌ها را به رسمیت بشمارند و با تامین نیاز اصلی آنها یعنی فضای اداری کمک حالشان در اجرای اهداف شان باشند.
رئیس مجمع جوانان استان البرز با انتقاد از برخی دستگاه‌های اجرایی گفت: ظرفیت‌های بلا استفاده ای در سطح استان وجود دارد که می‌تواند در ایجاد شور و نشاط جوانان موثر باشد وتوقع ما این است تا این امکانات در اختیار تشکل‌ها قرار گیرد و بتوانیم بهره‌برداری لازم را از آنها داشته باشیم.
انصاری خواستار رفع فضای امنیتی پیرامون جوانان شد و گفت: مسؤولان استانی فضاهایی را باید ایجاد کنند تا جوانان بتوانند نقطه نظرات و مطالبات خود را بیان کنند و مطالبات آنها شنیده شود.
وی در پایان با بیان اینکه رتبه دوم در طلاق و رتبه سی ام در ازدواج به هیچ عنوان زیبنده استان البرز نیست، گفت: باید در موضوع آسیب های اجتماعی حوزه جوانان همه پای کار بیایند و اثرگذار باشند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday