باشگاه خبرنگاران/ معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۵۰ تن از هنرمندان و اهالی رسانه استان هنرکارت دریافت کرده اند.

رضا خردمند، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن اشاره به اینکه هنرکارت به عنوان یک کارت هویتی اقدامی ارزشمند برای خدمت به هنرمندان است، اظهار کرد: اعطای هنرکارت به هنرمندان واجد شرایط ادامه دارد.
وی بیان کرد: پرداخت ۲ مرحله حمایت مالی به مبلغ سه میلیون تومان و پرداخت بیمه تامین اجتماعی سه ماهه نخست امسال از خدمات هنرکارت بوده و مسئولان دولت سیزدهم پرداخت تسهیلات بلاعوض و تسهیلات کم بهره را برای اهالی هنر در نظر گرفته اند و قرار است به زودی عملیاتی شود.
خردمند همچنین از پرداخت ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به جامعه هدف فرهنگ و هنر در استان به منظور کمک به جبران خسارت های دوران شیوع کرونا خبر داد.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این تسهیلات به چاپخانه ها، خانه آگهی تبلیغات ، اهالی رسانه ، کتابفروشی ها و آموزشگاه های هنری پرداخت شده است.
وی تاکید کرد: ۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی هنری برای اجرا در کهگیلویه و بویراحمد تا پایان امسال پیش بینی شده است.
خردمند ابراز امیدواری کرد: با بهبود شرایط در آینده نزدیک برنامه هایی مانند تئاتر فجر ، موسیقی فجر ، نمایشگاه کتاب استانی با حضور ناشران سراسر کشور به صورت حضوری برگزار شود.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: برگزاری شعرخوانی در باشت و کارگاه های آموزشی از دیگربرنامه های فرهنگی پیش بینی شده در سال جاری است.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today