فارس/ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی قروه از سقوط یک کارگر ۲۰ ساله از ساختمان ۴ طبقه خبر داد که به طور معجزه‌آسایی جان سالم به در برد.

شاهرخ محمدی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی قروه اظهار کرد: عصر امروز یک کارگر ۲۰ ساله که در ساختمان چهار طبقه واقع در خیابان آیت‌الله خامنه‌ای مشغول آرماتوربندی ساختمان بود که بر اثر بی‌احتیاطی از ارتفاع این ساختمان سقوط کرد.
وی تصریح کرد: پس اعزام نیروهای اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قروه به محل حادثه، فرد مصدوم به مرکز درمانی منتقل شد و سطح هوشیاری خود را کامل به دست آورد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی قروه با اشاره به جزئیات مصدوم بیان کرد: این جوان ۲۰ ساله بر اثر شدت سقوط دچار خونریزی داخلی، شکستگی دست و پا و آسیب جدی از ناحیه سر شد و به دلیل شدت جراحات وارد شده از طریق اورژانس هوایی به بیمارستان کوثر سنندج اعزام شد.
محمدی در مورد نحوه امدادرسانی به این جوان مصدوم گفت: زمان اعزام نیروهای اورژانس قروه به فرد مصدوم کمتر از ۱۰ دقیقه بود و اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز حدود نیم ساعت مصدوم را به سنندج منتقل کرد، همچنین طبق بررسی های صورت گرفته سطح هوشیاری فرد مصدوم مناسب ارزیابی شده است.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online