ایرنا/ رئیس اداره تعزیرات حکومتی شاهرود گفت: یک هزار و ۳۲۰ پرونده از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون تشکیل و به یک هزار و ۳۲۶ پرونده تخلف در بخش‌های کالا و خدمات، بهداشت، دارو و درمان، قاچاق کالا و ارز رسیدگی شد.

حسین سعدالدین، رئیس اداره تعزیرات حکومتی شاهرود اظهار کرد: پرونده وارده به تعزیرات حکومتی شاهرود امسال ۱۷ درصد افزایش دارد و پرونده های رسیدگی شده نیز ۲۲ درصد افزایش یافت.
وی با بیان اینکه ۶۲ پرونده نیز از پارسال در تعزیرات حکومتی شاهرود، تصریح کرد:‌ افزایش میزان رسیدگی به پرونده‌ها در نتیجه افزایش تلاش کارکنان این مجموعه به سرانجام رسید.
سعدالدین ادامه داد: از مجموع پرونده‌هایی که امسال وارد تعزیرات حکومتی شاهرود شد، یک هزار و ۴۱ فقره مربوط به کالا و خدمات، ۱۳۴ فقره در حوزه قاچاق کالا و ارز و ۸۲ مورد نیز در بخش بهداشت، دارو و درمان بود.
رئیس تعزیرات حکومتی شاهرود گفت: میزان محکومیت صادره دربازه زمانی ۶ ماهه نخست پارسال  ۴۹ میلیارد ریال و امسال ۱۳ میلیارد ریال است.
وی، میانگین زمان رسیدگی تعزیرات حکومتی شاهرود به پرونده‌های حوزه بهداشت را هفت روز و پرونده های قاچاق کالا و ارز را  ۱۴۲ روز اعلام کرد و یادآور شد: از ابتدای سال میانگین زمان رسیدگی به پرونده‌های شاهرود و میامی در بخش کالا و خدمات ۹ روز بود.
سعدالدین با اشاره به اینکه نیمه نخست پارسال به یک هزار و ۸۲ پرونده و ۶ ماهه نخست امسال نیز به یک هزار و ۳۲۶ پرونده رسیدگی شد، ابراز کرد: بیشترین تخلفات از ابتدای امسال مربوط به درج نکردن قیمت، ارائه نکردن فاکتور، گرانفروشی، تقلب و کم‌فروشی بود.
رئیس تعزیرات حکومتی شاهرود اضافه کرد: امسال میزان وصولی جریمه ها ۲۳ میلیارد و ۵۶۲ میلیون و ۷۶۸ هزار ریال و در مدت مشابه سال گذشته این رقم ۹ میلیارد و ۴۷۳ میلیون و ۳۱۱ هزار ریال بود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today