مهر/ فرماندار شهرستان سرپل ذهاب از اعمال محدودیت در ارائه خدمات عمومی به افراد فاقد کارت واکسن سرپل‌ذهابی خبر داد.

نورالدین فرزادی‌پور، فرماندار شهرستان سرپل ذهاب اظهار کرد: بر اساس رنگ بندی جدید کرونایی استان کرمانشاه، شهرستان سرپل ذهاب در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشته و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این شهرستان باید جدی تلقی شود.
وی با اشاره به روند واکسیناسیون در شهرستان سرپل ذهاب، افزود: استقبال خوبی از سوی مردم برای دریافت واکسن کرونا صورت گرفته و تا کنون ۶۸ درصد از جمعیت واجد شرایط شهرستان سرپل ذهاب واکسن را دریافت کرده‌اند.
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: انتظار آن است که با توجه به تهدید جدی بیماری کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده به سبب این بیماری مردم استقبال بیشتری برای دریافت واکسن داشته باشند.
فرزادی‌پور تاکید کرد: واکسن به اندازه کافی در شهرستان سرپل ذهاب وجود داشته و تمام تمهیدات لازم برای واکسیناسیون در شهرستان فراهم است و هیچ توجیهی برای عدم واکسیناسیون مردم وجود ندارد.
وی ادامه داد: محدودیت‌هایی برای دریافت خدمات عمومی در آینده برای کسانی که فاقد کارت واکسیناسیون هستند اعمال خواهد شد و کسبه فاقد کارت واکسیناسیون حق فعالیت صنفی و کسب و کار را ندارند.
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب بیان کرد: کارمندان دولت که واکسن تزریق نکرده‌اند حق حضور در محل کار را ندارند و عدم حضور آنها نیز غیبت محسوب می‌شود.
فرزادی‌پور با اشاره به بازگشایی مدارس طی ماه‌های آینده، گفت: دانش آموزان با توجه به بازگشایی مدارس در صورت عدم دریافت واکسن حق حضور در مدرسه و کلاس درس را به دلیل به خطر افتادن سلامت سایر دانش آموزان نخواهند داشت.
وی خاطر نشان کرد: مردم دریافت واکسن کرونا را به تأخیر نیانداخته و با توجه به وضعیت قرمز شهرستان سرپل ذهاب تسریع در انجام واکسیناسیون باعث بهبود وضعیت کرونایی شهرستان خواهد شد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today