فارس/ فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به آماری از تصادفات در استان گفت: کارشناسان نیروی انتظامی ۱۵۵ نقطه را در استان به عنوان نقطه حادثه ساز شناسایی و آن را به دستگاه‌های متولی جهت رفع معرفی کرده‌اند؛ اما فقط سه نقطه از این ۱۱۵ نقطه حادثه ساز مرتفع شده است. همین مساله سبب شده تا میزان تصادفات در استان ۲۱ درصد افزایش داشته باشد.

سردار حیدر سوسنی، فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به آماری از تصادفات در استان، اظهار کرد: کارشناسان نیروی  انتظامی ۱۵۵ نقطه را در استان به عنوان نقطه حادثه ساز شناسایی و آن را به دستگاه‌های متولی جهت رفع معرفی کرده‌اند؛ اما فقط سه نقطه از این ۱۱۵ نقطه حادثه ساز مرتفع شده است. همین مساله سبب شده تا میزان تصادفات در استان ۲۱ درصد افزایش داشته باشد.
وی همچنین به موضوع کالای قاچاق پرداخت و گفت: امسال تاکنون ۲۲۴ میلیارد و ۳۸۳ میلیون تومان کالای قاچاق کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ درصد رشد داشته است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه تعداد ۲۰ هزار خودروی شوتی حامل کالای قاچاق در سطح کشور تردد می‌کنند، گفت: در استان بوشهر تعداد چهار هزار و ۵۰۰ خودرو شوتی توقیف شده است و امیدواریم با ساماندهی ته لنجی بحث خودروهای شوتی جمع آوری شود، چراکه بخشی از تصادفات بر اثر سرعت غیر مجاز این خودروها است.
سوسنی با اشاره به موضوع ترخیص خودروها و موتورسکلت های رسوبی از پارکینگ‌های سطح شهرها، گفت: این طرح از ۱۸ آذر ماه سال گذشته آغاز شد و تاکنون ۲۸۷ خودرو و یک هزار و ۳۴ موتورسیکلت رسوبی ترخیص شده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در ۶ ماه گذشته ۱۰۰ درصد جرایم اینترنتی در استان کشف شده است، تصریح کرد: پلیس فتای استان جزو برترین پلیس فتاهای کشور معرفی شده است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar