فارس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 9 هزار متر مربع زمین خواری به ارزش 200 میلیارد ریال در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای طرح عملیاتی مبارزه با جرایم اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی از اقدام به تصرف غیرقانونی اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای شهرستان بندرعباس مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. 
وی افزود: با بررسی‌ها و انجام استعلامات صورت گرفته از ادارات مربوطه و بررسی‌های میدانی ماموران پلیس امنیت اقتصادی مشخص شد، اراضی ملی به میزان 9 هزار متر مربع از سوی متهم به صورت غیرقانونی تصرف شده است. 
فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه با هماهنگی مراجع قضائی، اراضی موصوف خلع ید شد، گفت: کارشناسان، ارزش زمین های مورد نظر را 200 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند. 
جعفری اذعان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از مواجه با اسناد و دلایل موجود به جرم ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
وی خاطرنشان کرد: حفظ بیت المال و اراضی ملی از دست متصرفان و سود جویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و با متخلفان و متصرفان اراضی ملی برابر قانون و با قاطعیت برخورد می شود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today