فارس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و 529 کیلو موادافیونی طی یک عملیات منسجم پلیسی در پارسیان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: در راستای برخورد قاطع با قاچاق موادمخدر، جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران انتظامی پارسیان از فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر مطلع و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. 
وی افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل و اقدامات اطلاعاتی سرانجام اعضای این باند را که قصد جابه‌جایی محموله مواد مخدر داشتند شناسایی و تحت نظر قرار دادند. 
فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان پارسیان، با هدایت عملیاتی و پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان محل دقیق بار انداز مواد مخدر را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی با تشکیل چندتیم به محل مورد نظر در یکی از روستاهای این شهرستان اعزام شدند. 
جعفری اذعان کرد: مأموران تریلی مورد نظر را که در حال انتقال مواد مخدر به شهرستان فارس بودن شناسایی و بلافاصله فرمان ایست صادر کردند. 
وی با بیان اینکه مأموران تریلی مورد نظر را متوقف و یک متهم را در این راستا دستگیر کردند، اظهار داشت: در این عملیات، با بازرسی از تریلی یک تن و 529 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد. 
فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان‌سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today