ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۱۰ هزار واکسن «پاستو کووک» در راستای اجرای طرح واکسیناسیون همگانی روز چهارشنبه به دانشگاه علوم پزشکی اراک تحویل شد.

یاسر قربانی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار کرد: دانش‌آموزان رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال، در صورت تمایل می‌توانند این واکسن را تزریق کنند.
وی بیان کرد: مصلی بیت المقدس اراک اکنون تنها مرکز تجمیعی واکسیناسیون در اراک است که این واکسن را در اختیار دارد و والدین و دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه برای فرزندانشان واکسن بزنند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: ۷۹ درصد دانش‌آموزان فراهانی، ۷۶ درصد خندابی ها، ۷۰ درصد دانش آموزان شهرستان های شازند و تفرش، و دانش آموزان شهرستان‌های آشتیان، کمیجان و دلیجان به ترتیت ۶۸/۶۷ و ۶۶ درصد و همچنین دانش‌آموزان محلات و اراک با  ۵۷ و ۵۰ درصد واکسن دریافت کردند.
قربانی تاکید کرد: ۵۸ درصد از دانش آموزان گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز واکسن کرونا را دریافت کردند.
وی یادآور شد: کارکنان و کادر درمانی که از تزریق هر ۲ دُز واکسن آنان بیش از ۶ ماه گذشته است می‌توانند برای دریافت دُز سوم واکسن به یکی از مراکز یادگار امام و یا شهید ساکی مراجعه کنند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today