ایرنا/ رئیس هیئت تیراندازی آذربایجان‌غربی گفت: دو بانوی تیرانداز به همراه یک مربی از استان به اردوی تیم ملی برای آمادگی مسابقات بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ دعوت شدند.

حبیب‌الله قربانی، رئیس هیئت تیراندازی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: "فاطمه عبداللهی" و "ساینا تیموری" با کسب امتیازات و نتایج لازم در مسابقات اخیر کشوری به اردوی تیم ملی تفنگ بزرگسالان دعوت شدند.
وی گفت: "سولماز نقی‌لو" نیز مربی تیراندازی استان با انتخاب فدراسیون یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی خواهدبود.
رئیس هیئت تیراندازی آذربایجان‌غربی ادامه داد: تیم ملی تیراندازی در دو اسلحه تفنگ و تپانچه برای حضور پرقدرت در رقابت‌های آسیایی ۲۰۲۲ آماده می‌شود که بر این اساس اردوهای تیم ملی آغاز شده و اردوی جاری نیز از روز ۲۴ مهرماه در مجموعه ورزشی تیراندازی فدراسیون شروع و تا هشتم آبان‌ماه ادامه خواهدداشت.
وی اضافه کرد: در این اردو بزرگان تیراندازی کشور نیز حضور دارند و دو تیرانداز استان که پیش از این در رده سنی جوانان به تیم ملی دعوت شده بودند، موفق به دعوت به تیم ملی بزرگسالان شده‌اند.
قربانی افزود: هفته سوم لیگ تیراندازی با تفنگ نیز هفته آینده بزرگ خواهد شد که تیم «دریاچه ارومیه» نماینده استان آذربایجان‌غربی به مصاف حریفان خود خواهدرفت و هم اکنون نیز با کسب دو برد در صدر جدول قرار دارد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today