فارس/ رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تشکیل قرارگاه مبارزه با فساد از دستگیری مدیران متخلف و فاسد خبر داد.

حسن نگین‌تاجی، رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل قرارگاه مبارزه با مفساد اقتصادی و برخی تخلفات اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: اقدامات خیلی خوبی هم انجام گرفت و بسیاری از مدیران متخلف و فاسد دستگیر شدند.
وی بیان کرد: ویلاهای مجلل در شهرستان گچساران تخریب و رأی به ابطال واگذاری اراضی ملی به مجتمع بین‌المللی پتروشیمی دنا بویراحمد نیز صادر شد، موضوع واگذاری تپه دمالی سروک که بدون رعایت شرایط صورت گرفته بود با جدیت ورود کردیم و الحمدالله مشکل برطرف شد.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در مباحث شورای شهر و شهرداری‌ها دستگاه قضا عزم خود را جزم کرده و در روزهای اخیر چند دستگیری نیز داشتیم. سازمان بازرسی نیز برنامه جدیدی برای برخورد جدی‌تر با این گونه سهل انگاری‌ها تهیه و تدارک دیده است.
نگین تاجی با بیان اینکه در قضیه آرد، تعدادی مدیران و کارمندان دستگیر شدند و میزان ریالی جرائم حدود 30 میلیارد تومان است، اظهار کرد: پرونده شهرداری‌ها در حال رسیدگی است، همچنین در روزهای اخیر تعدادی از پارلمان شهری و افراد مربوط گچساران با تفهیم اتهام روانه زندان شدند و پرونده آنها در مراحل مقدماتی و رسیدگی است.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today