باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: با توجه به شرایط کرونا آموزش حضوری برای دانشجویان مقطع کارشناسی، فعلا قابل اجرا نیست.

یعقوب محمدی فر، رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان بیان کرد: وضعیت استان از نظر کرونایی به صورتی نیست که بتوان آموزش مقطع کارشناسی را به صورت حضوری برگزار کرد.
او با اشاره به اینکه تمامی دانشجویان باید دو دوز واکسن را تزریق کرده باشند تا دانشگاه به صورت حضوری فعال شود، ادامه داد: اصلا نمی‌شود برای بازگشایی دانشگاه در مقطع کارشناسی، زمانی تعیین و یا پیش بینی کرد.
رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان، با اشاره به اینکه تمامی خوابگاه‌های خصوصی در این مدت شیوع کرونا، بسته شده اند، اعلام کرد: این، مشکل بسیار بزرگی است، که در این مدت به وجود آمده است.
محمدی فر افزود: مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای انجام کار‌های پایان نامه و کار‌های آزمایشگاهی به دانشگاه می‌آیند و خوابگاه‌های آن‌ها را هم با اعمال محدودیت بازگشایی شده و در هر اتاق یک یا حداکثردو  نفر ساکن هستند .
او گفت: کلاس های مقطع دکتری و کارشناسی ارشد هم همچنان غیرحضوری است در حال برنامه ریزی برای حضوری کردن کلاس‌های  هستیم.
نادری فر، دبیر ستاد کرونای استان همدان نیز اعلام کرد: اکنون ۵ شهرستان از جمله نهاوند، اسدآباد، همدان، درگزین و رزن، در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌ها در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
او افزود: هنوز درباره حضوری شدن کلاس های دانشگاه نمی توان زمانی مشخص کرد.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today