ایرنا/ رئیس مرکز توسعه سلامت جزیره کیش گفت: تا کنون ۲ هزار و ۹۹۱ نفر از دانش آموزان واجد شرایط دُز اول واکسن کرونای خود را دریافت کرده اند.

محمدرضا رضانیا، رئیس مرکز توسعه سلامت جزیره کیش اظهار کرد: دو هزار و ۹۹۱ دانش آموز دریافت کننده واکسن کرونا شامل ۶۵ درصد از افراد واجد شرایط ۱۲ تا ۱۸ سال هستند.
وی اضافه کرد: روند واکسیناسیون این افراد در جزیره بر اساس برنامه اعلامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تحت پوشش قرار گرفتن ۱۰۰ درصد جامعه هدف تداوم دارد.
رئیس مرکز توسعه سلامت جزیره کیش با اشاره به اینکه امروز اخرین زمان اعلام شده برای تزریق واکسن است، افزود: انتظار می رود والدین از این فرصت برای واکسیناسیون فرزندان خود استفاده کرده تا هرچه سریعتر با نسبت به بازگشایی مدارس پس از واکسیناسیون اقدام شود.
رضانیا یادآور شد: با توجه به دغدغه خانواده‌ها برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، برای بازگشایی مدارس باید دانش آموزان، معلمان و تمام کادر اداری آموزش و پرورش واکسن کرونا دریافت کنند و خانواده‌های دانش آموزان هم واکسینه شوند تا این آرامش در کنار رعایت پروتکل های بهداشتی به آنها داده شود که اگر قرار است بچه‌ها به مدرسه بروند، دچار بیماری نمی‌شوند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today