مهر/ استاندار هرمزگان گفت: با احیا و راه اندازی واحدهای راکد و غیرفعال تولیدی، نرخ نگران کننده بیکاری در استان کاهش پیدا کند و ضریب اشتغال به سطح مطلوب نزدیک می شود.

مهدی دوستی، استاندار هرمزگان با ذکر این نکته که نرخ بیکاری در هرمزگان با احیای واحدهای راکد کاهش می یابد، اظهار کرد: مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی برای احیای آن‌ها بررسی شد.
وی ابراز کرد: ایجاد ظرفیت های صادراتی، ساماندهی واحدهای تولیدی غیرفعال و حمایت از واحدهای تولیدی که در شرایط کرونا با مشکلات مختلفی روبرو شدند، به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.
دوستی بیان کرد: کارگروه تسهیل و رفع مواند تولیدی هرمزگان در واقع موثرترین و مهم ترین مجموعه‌ای است که قدرت لازم را برای حل و فصل مشکلات، تکمیل و راه اندازی، تامین اعتبار، تعیین تکلیف واحدهای تولیدی و رفع موانع صادراتی دارد.
استاندار هرمزگان عنوان کرد: هر دستگاهی از اجرای مصوبه ها تکمین نکند به منزله ترک فعل است و برخورد لازم با آن دستگاه صورت خواهد گرفت.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت مصوبه های شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، اظهار کرد: با توجه به شرایط تحریم، اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبرمعظم انقلاب نسخه شفابخشی است که می تواند در شرایط موجود گره‌گشا باشد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today