تسنیم/ رئیس‌ کل دادگستری کردستان گفت: باید با مدیریت صحیح روند کاهش پرونده‌ها ادامه یابد و به هیچ وجه شاهد وجود پرونده‌های مُسّن نباشیم.

حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی، رئیس‌ کل دادگستری کردستان با بیان اینکه وضعیت شعب و موجودی پرونده‌های دادگستری سروآباد مطلوب و در حد متعارف است، اظهار کرد: باید با مدیریت صحیح روند کاهش پرونده‌ها ادامه یابد و به هیچ وجه شاهد وجود پرونده‌های مُسّن نباشیم.
وی بر خود مراقبتی و خود صیانتی کارکنان دادگستری استان اشاره کرد و افزود: برخورد با ارباب رجوع باید در نهایت احترام باشد.
رئیس‌کل دادگستری کردستان با تأکید بر اینکه اوقات رسیدگی شعب دادگستری استان از صبح اول کاری آغاز شود، تصریح کرد: کارکنان اداری باید نتیجه استعلامات و کارشناسی‌ها را در سریعترین زمان ممکن ضمیمه پرونده کرده و در اختیار قاضی قرار دهند تا رأی پرونده‌‌ها صادر شود و مردم دچار سردرگمی نشوند
حسینی در ادامه در بازدید از بازارچه مرزی «مله خورد» سروآباد، بر ضرورت توجه ویژه به مسائل مربوط به مرز، قاچاق کالاهای ممنوعه و غیرمجاز و تردد غیرمجاز از این طریق و بررسی مسائل و مشکلات مرزنشینان و بازارچه مرزی تأکید کرد و یادآور شد: با هرگونه ناامنی و مخلان نظم و امنیت به جد برخورد شود.
حجت‌الاسلام فرهاد عاصمی، رئیس دادگستری شهرستان سروآباد نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت دادگستری این شهرستان ارائه کرد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online