مهر/ رئیس علوم پزشکی استان زنجان از کاهش فوتی‌های کرونا در استان زنجان خبر داد و گفت: کرونا در استان روند نزولی به خود گرفته و این جای خوشحالی دارد.

پرویز قزلباش، رئیس علوم پزشکی استان زنجان بر لزوم رعایت تقویت پروتکل‌های بهداشتی در استان تاکید کرد و گفت: پیک ششم کرونا در راه است و باید مردم بهداشت را همچنان رعایت کنند.
وی با بیان اینکه بستری‌های کرونا در استان رو به کاهش است، اظهار کرد: طی روزهای گذشته مبتلایان به کرونا هم در استان کاهش یافته است.
رئیس علوم پزشکی استان زنجان از کاهش فوتی‌های کرونا در استان خبر داد و گفت: کرونا در استان روند نزولی به خود گرفته و این جای خوشحالی دارد.
قزلباش تزریق واکسن کرونا در استان را بسیار خوب اعلام کرد و ابراز داشت: بیش از ۵۲ درصد زنجانی‌ها دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.
وی افزود: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در استان باید تقویت شود و تنها راه رهایی از این ویروس منحوس رعایت بهداشت فردی و جلوگیری از دورهمی ها است.
رئیس علوم پزشکی استان زنجان تصریح کرد: ۵۰ مرکز تجمیعی به صورت خودروی و پیاده به مردم تزریق واکسن را انجام می‌دهند.
قزلباش هم‌چنین گفت: شهروندان زنجانی به محض دریافت پیامک یا فراخوان برای تزریق واکسن در موعد مقرر به محل مراجعه کنند و این کار را با تعویق نیندازند.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today