باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: در 6 ماهه اول سال جاری ۲۴ باشگاه ورزشی در کردستان به دلیل عدم رعایت دستور العمل‌های بهداشتی پلمب شدند.

حامد جولایی، مدیر کل ورزش و جوانان کردستان با بیان اینکه در نیمه نخست امسال ۲۴ باشگاه ورزشی در کردستان به دلیل عدم رعایت دستور العمل‌های بهداشتی پلمب شدند، اظهار کرد: از این تعداد باشگاه پلمب شده ۲۰ مورد آن در شهر سنندج، سه مورد در شهرستان قروه و یک مورد آن در شهرستان سقز بوده است.
وی با اشاره به اینکه در ۶ ماهه نخست امسال ۱۶۲ مورد اخطاریه به باشگاه‌های سطح استان داده شده، افزود: ۵۰ مورد از اخطاریه‌ها مربوط به باشگاه‌های سطح سنندج و ۱۱۲ مورد آن نیز مربوط به شهرستان‌ها است.
جولایی ادامه داد: بازرسی‌ از این باشگاه ها توسط کارشناسان اداره ورزش و جوانان، معاونت غذا و دارو و هیات پزشکی ورزش استان هفته‌ای دو بار و هر بار از ۵ باشگاه بازرسی انجام می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در ادامه به لزوم رعایت نکات بهداشتی در سطح باشگاه های ورزش اشاره کرد و گفت: ما از باشگاه‌های ورزشی که در خط مقدم سلامت جامعه قرار دارند، انتظار داریم که به بهترین نحو دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online