باشگاه خبرنگاران/ حدود ۱۰ سال انتظار مردم فهرج برای تکمیل پروژه نیمه تمامِ مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی این شهر بی نتیجه مانده است.

رضا علیزاده، رئیس شورای اسلامی شهر فهرج اظهار کرد: عملیات کلنگ زنی و ساخت پروژه مجتمع فرهنگی و هنریِ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فهرج در سال ۱۳۹۰ آغاز شد.
وی افزود: این پروژه قریب به ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد؛ ولی متاسفانه سال‌هاست به صورت نیمه تمام به حال خود رها شده است و هیچ گونه اقدامی برای تکمیل آن صورت نمی‌گیرد.
علیزاده با تأکید بر اینکه این پروژه در حال نابودی و از بین رفتن است، تصریح کرد: فهرج یک شهر محروم است و نیاز به توجه ویژه مسئولان دارد، بنابراین تقاضا داریم با تخصیص اعتبارات لازم، این پروژه تکمیل شود.
علی رکن آبادی از اعضای شورای اسلامی شهر فهرج  نیز از مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خواست، برای این پروژه که بیش از ۱۰ سال است، کلنگ زنی شده و تاکنون هم ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تدابیری اندیشیده شود تا این مجموعه تکمیل شود و این مجموعه، فعالیت‌های فرهنگی خود را در این شهر آغاز کند.
رحمت الله رکن آبادی یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی فهرج هم گفت: برای تکمیل این پروژه نیاز به اعتبارات دولتی است.
وی با تأکید بر اینکه ساخت و تکمیل این مجتمع برای فعالیت‌های فرهنگی در فهرج بسیار ضروری است، از مسئولان درخواست کرد، به این پروژه نگاه و توجه ویژه ای داشته باشند تا هرچه سریعتر تکمیل شود.


آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar