آخرین خبر/ شهرداری اهواز در چند ماه گذشته با تقدیم دادخواستی به دادگاه، خواستار تخلیه برخی از غرفه‌ها در میدان الغدیر شده است.

پایان یافتن مدت زمان قرارداد اجاره، خودداری از عقد قرارداد جدید و عدم تمکین به نظریه هیئت کارشناسی دادگستری از جمله دلایل شهرداری اهواز برای تخلیه غرفه‌های مذکور بود.
دادخواست شهرداری اهواز در دادگاه مطرح و پس از بررسی موضوع در دادگاه بدوی و تجدید نظر حکم تخلیه برخی از غرفه‌ها صادر و به اجرای احکام ارسال شده است.
پس از صدور حکم دادگاه تجدید نظر، می‌بایست غرفه‌های مذکور تخلیه شوند اما براساس برخی مصوبات مقرر شد این غرفه داران به شهرداری مراجعه و قرارداد خود را منعقد کنند؛ با این وجود غرفه داران از عقد قرارداد جدید امتناع کردند تا براساس دستور فرمانداری، شهرداری اهواز موظف به اجرای حکم تخلیه شود.
با گذشت ۳ هفته از دستور فرمانداری اهواز مبنی بر تخلیه غرفه‌ها، شهرداری اهواز هنوز حکم قطعی دادگاه را اجرا نکرده است.
یکی از نکات عجیب و قابل تامل در این زمینه این است که یکی از احکام تخلیه غرفه‌ها برای غرفه‌ای صادر شده که چندی پیش به دلیل گران‌فروشی پلمب شده بود.
آیا شهرداری اهواز در اجرای احکام قطعی دادگاه به تکلیف شرعی و قانونی خود در برابر مردم عمل می‌کند یا حقوق شهروندان اهوازی به دلالان میوه و تره بار  بخشیده می‌شود؟ باید دید که شهرداری و شورای شهر انقلابی از این آزمون سربلند بیرون می‌آیند یا خیر.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today