خسروشاه نیوز/ معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اجرای طرح سرباز کارآفرین در آذربایجان شرقی خبر داد.

یونس طاهری، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت فراهم کردن زمینه های اشتغال و کارآفرینی در نیروهای وظیفه نیروهای مسلح، اظهار کرد: طرح سرباز کارآفرین با هدف اشتغال سربازان وظیفه بعد از ترخیص از دوره مقدماتی وظیفه سربازی اجرا می شود که نقش مهمی در مهارت آموزی و تامین نیروی مورد نیاز ماهر واحدهای تولیدی صنعتی و بخش‌های خدماتی و کشاورزی و تولیدی خواهد داشت.
وی با اشاره به اهداف راهبردی این طرح، خاطرنشان کرد: برای ایجاد اشتغال و کارآفرین سربازان نیروی های مسلح در استان برای بعد از اتمام دوره ضرورت سربازی و همزمان با ورود این نیروهای آماده به بازار کار این طرح با هدف مهارت آموزی و کسب و کار و کارآفرینی در یگان های رزم اجرا خواهد شد.
طاهری با اشاره به برگزاری جلسات فی‌مابین این معاونت و نماینده نظام وظیفه نیروی انتظامی، افزود: در این نشست ضمن بحث پیرامون اجرای این طرح در استان امکان مهارت‌آموزی و کارآفرینی در بین سربازان وظیفه نیروهای مسلح فراهم شد.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today