فارس/ نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه‌ای تحت عنوان محرمانه بودن یا نبودن فهرست اموال مسئولان در صحن علنی مجلس تصویب نشده است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در خصوص موارد مطرح شده در زمینه طرح محرمانه شدن اموال مسئولان، اظهار کرد: موضوعات مطرح شده اشتباه است و یا عده‌ای قصد دارند از روی عمد برای مجلس هزینه درست کنند؛ چنین مصوبه‌ای در صحن علنی مجلس تصویب نشده است.
وی افزود: اصل موضوع این است که اصلاح قانونی در کمیسیون قضایی و حقوقی صورت گرفته و آن قانون برای بهتر اجرا شدن طرح شناسایی و رصد اموال مسئولان اعم از منقول و غیرمنقول، ریالی، دلاری و غیره پیش بینی شده است و در این راستا ثبت اموال در سامانه‌ای صورت می‌گیرد و برای راستی‌آزمایی به چند سامانه دیگر هم مرتبط می‌شود.
نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این سامانه‌ها شامل ثبت اسناد و املاک،‌ بانک‌ها و مؤسسات اعتباری- مالی، وزارت اطلاعات، راهور نیروی انتظامی، سامانه بورس و دیگر سامانه‌‌های مورد نیاز می‌باشد.
حاجی‌دلیگانی تأکید کرد: برای اینکه سامانه مذکور با دیگر سامانه‌ها مرتبط می‌شود گفته شده که توجه داشته باشند اطلاعات شخصی مردم با حفظ مسائل فنی و محرمانگی اطلاعات، رد و بدل شود.
وی بیان کرد: مصوبه‌ای تحت عنوان محرمانه بودن یا نبودن فهرست اموال مسئولان در صحن علنی مجلس تصویب نشده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today