فارس/ معاون دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه ۸۲ درصد افراد بالای ۶۰ سال در استان همدان واکسینه شده‌اند گفت: در مجموع ۵۹ درصد جمعیت استان همدان دز اول و ۲۵ درصد نیز دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

محمد خزایی، معاون دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته سه نفر در استان به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند اظهار کرد: در این مدت ۸۹۸ نفر مشکوک به کرونا به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند.
وی با بیان اینکه ۱۵۴ نفر نیز به دلیل ابتلا به کرونا بستری شده‌اند تأکید کرد: در کل استان همدان، ۷۳۴ نفر به دلیل ابتلای قطعی به کرونا، در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه ۶۵ درصد موارد ابتلا به کرونا به خاطر دورهمی‌های خانوادگی است، شاخص رعایت استفاده از ماسک در استان را ۷۱ درصد عنوان کرد و گفت: میزان رعایت پروتکل فاصله‌گذاری نیز ۷۰ درصد است.
وی با بیان اینکه ۸۲ درصد افراد بالای ۶۰ سال در استان همدان واکسینه شده‌اند اظهار کرد: در مجموع ۵۹ درصد جمعیت استان همدان دز اول و ۲۵ درصد نیز دو دز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.
خزایی با اشاره به اینکه ۹۰ مرکز واکسیناسیون در استان، در زمینه کرونا فعال‌ و آماده خدمات‌رسانی به مردم استان همدان هستند گفت: بیش از یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today