ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان اردکان از دستگیری اعضای دو باند سارق منازل نیمه‌ساز در شهرستان اردکان و اعتراف آنها به چندین فقره سرقت در سطح این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اکبر شفیعی، فرمانده انتظامی شهرستان اردکان ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت اموال از منازل نیمه ساز در شهرستان اردکان، کارآگاهان پس از بررسی صحنه‌های وقوع جرم و جمع آوری مدارک و مستندات لازم از سرقت های صورت گرفته با انجام تحقیقات و اقدامات هوشمندانه دریافتند دو باند تبهکار در این اتفاق دست دارند.
وی افزود: یک دستگاه کامیون از لوازم خانه سازی اعم از سیم برق، شیرآلات، درب و پنجره، فرغون و بیل و غیره از دو باند تبهکار سرقت منازل نیمه ساز  کشف و ضبط گردید.
شفیعی با اشاره به این که مردم باید در زمینه ایمنی منازل و جلوگیری از سرقت اقدامات مقدماتی را انجام دهند، خاطرنشان کرد: همشهریانی که منازل نیمه ساز  آنها در این مدت مورد دستبرد قرار گرفته با مراجعه به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی جهت شناسایی اقلام به سرقت رفته خود اقدام نمایند.
وی تاکید کرد: اجرای قوانین لازمه همکاری مردم و نیروی انتظامی است چرا که برای جلوگیری از سرقت و برخی جرایم این مردم هستند که باید یارو یاور نیروی انتظامی باشند و برای به حداقل رساندن برخی جرایم مثل سرقت از منازل با پیش بینی های لازم مثل نصب دزدگیر، دوربین مداربسته و رکوب پنجره ها هم خیال خود را راحت، هم پیشگری لازم در زمینه سرقت از منزل را فراهم کنند.
فرمانده انتظامی اردکان در ادامه به خرید ۴۰ دستگاه دوربین کنترل امنیت شهری در مبادی ورودی و خروجی شهر اردکان اشاره کرد و گفت: در راستای ارتقای سطح امنیت شهرستان اردکان، ۱۰ دستگاه دوربین در سطح شهر اردکان و چندین دستگاه دیگر در دو بخش خرانق و عقدا نصب گردید، که تا دوماه آینده تعداد نصب این دوربین ها به ۴۰ عدد خواهد رسید.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today