ایرنا/ رئیس جمهور در هشتمین سفر استانی خود اواخر این هفته به استان اردبیل سفر می‌کند.

صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور با اعلام این خبر اظهار کرد: در خصوص سفر‌های استانی رئیس جمهور و دولت به استان‌ها ما چند مرحله برنامه ریزی و بررسی طرح‌های اولویت دار داریم که امروز شنبه جلسه مربوط به استان اردبیل برگزار شد.
مرتضوی با بیان اینکه پیش از برگزاری این جلسات کارشناسان معاونت اجرایی و دستگاه‌های مختلف با سفر به استان مورد نظر، نیاز‌ها و طرح‌های اولویت دار استان را شناسایی می‌کنند گفت: پس از نظارت‌های میدانی جلساتی در ستاد حوزه معاونت اجرایی با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود و طرح‌های پیشنهادی بررسی و از میان آن‌ها طرح‌های اولویت دار انتخاب می‌شوند.
وی افزود: در جلسات روز شنبه طرح‌های اولویت دار به تفکیک با حضور کارشناسان دستگاه‌های مختلف همچنین کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، نهاد ریاست جمهوری و معاونت اجرایی بررسی شده و در نهایت به عنوان پروژه‌های نهایی تنظیم و تقدیم حوزه معاونت اول ریاست جمهوری می‌شود.
مرتضوی افزود: در جلسه مربوط به استان اردبیل تاکنون با ۱۸ دستگاه اجرایی جلسه داشتیم که پروژه‌ها و طرح‌های محوری انتخاب شده و روش‌های تامین اعتبار آن‌ها نیز بررسی شده است.
وی با بیان اینکه تامین اعتبار طرح‌های اولویت دار در قالب تسهیلات خرد و کلان تعیین می‌شود گفت: در خصوص طرح‌های استان اردبیل با ۸ بانک عامل هماهنگی‌هایی صورت گرفته که در جلسه روز سه شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای مربوطه، نهایی و جمع بندی خواهد شد.

 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today