صدا و سیما/ استاندار اردبیل با تاکید براینکه مدافع حق و حقوق کارگران سبلان پارچه هستیم، گفت: این مجموعه باید در مسیر تولید قرار گیرد.

سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در خصوص وضعیت سبلان پارچه اظهار کرد: این واحد تولیدی با حضور و دستور آیت الله رئیسی به سرمایه‌گذار کارخانه تحویل شد تا افزایش تولید و اشتغال‌زایی در این مجموعه عظیم اتفاق بیفتد.
وی افزود:، اما به گفته برخی از کارگران، افزایش جذب کارگر بدون افزایش تولید انجام شده که همین امر نیز مشکلاتی را پیش روی این واحد تولیدی قرار داده است.
استاندار اردبیل ادامه داد: این مساله برخلاف هدف این واحد تولیدی است که مجموعه نهاد‌های امنیتی قطعا نسبت به این موضوع اشرافیت کامل دارند.
وی ادامه داد: از سویی دیگر مطالبی در خصوص تغییر کاربری برخی سالن‌های تولیدی این کارخانه و تبدیل آن به استخر از سوی مالک مطرح می‌شود که برخلاف هدف این واحد تولیدی است.
استاندار اردبیل تصریح کرد: افرادی که شاید با این مسائل به‌دنبال برخی رانت‌ها هستند بدانند که مجموعه دولت سیزدهم به‌عنوان دولت عدالت خواه و فسادستیز اجازه اینگونه مسائل را نداده و تسلیم این‌گونه فشار‌ها نمی‌شود.
عاملی گفت: ما مدافع کارگران این واحد تولیدی هستیم و هشدار‌های لازم نیز به این مجموعه داده خواهد شد و قطعا این مجموعه در مسیر تولید قرار خواهد گرفت.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today