باشگاه خبرنگاران/ معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی قزوین از برپایی بازارچه فروش آثار تولیدی هنرمندان فعال در بازارچه دائمی صنایع‌دستی عمارت داعی در روز‌های پنجشنبه هر هفته خبر داد.

سیدمیثم حصاری معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی قزوین اظهار کرد: بازارچه فروش آثار تولیدی هنرمندان به منظور حمایت از تولیدکنندگان صنایع‌دستی و رونق بازار فروش هنرمندان با توجه به آسیب‌های واردشده به این حوزه در شرایط شیوع کرونا،   با همکاری صنعتگران فعال در بازاراچه دائمی صنایع‌دستی قزوین برگزار می‌شود.
معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی قزوین اظهارکرد: در این بازارچه آثار تولیدی هنرمندان در رشته‌های مختلف اعم از انواع رودوزی‌های سنتی، گلیم، چرم، جواهردوزی و قلاب‌بافی همراه با کارگاه زنده تولید آثار به نمایش گذاشته می‌شود.
او یادآور شد: امیدواریم در سال”مانعزدایی‌ها و پشتیبانی‌ها” با ترویج این صنعت و تلاش برای آشنایی علاقمندان به‌ویژه نسل جوان با نحوه تولید آثار بتوانیم اقدامی موثر برای حمایت از تولیدکنندگان صنایع‌دستی برداریم.
حصاری افزود: بازارچه فروش محصولات صنایع‌دستی در روز‌های پنجشنبه هر هفته در غرفه‌های صنایع‌دستی عمارت تاریخی داعی واقع در خیابان نادری‌شمالی از ساعت ۱۰ تا ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today