باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی باغملک گفت: با کمک و پیگیری مسئولان شهرستان بهمن ماه امسال شاهد افتتاح نهایی در مسکن مهر خواهیم بود.

علی مرادی، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی باغملک اظهار کرد: در سال ۸۳ تعداد ۶ تعاونی مسکن مهر تشکیل شد در سال ۸۹ از سوی اداره راه و شهرسازی زمین مورد نیاز به تعاون‌ها واگذار شد بعد از واگذاری زمین تعاونی‌ها اقدام به انعقاد قرارداد با پیمانکار نمودند.
او بیان کرد: با توجه به ماده قانونی ۷ قانون بخش تعاون؛ تعاون دارای شخصیت حقوقی مستقل بوده، اما از نظر تشکیل برگزاری مجامع و تطبیق عملکرد آن‌ها با اساسنامه و قانون بخش تعاون با اداره کار است.
مرادی افزود: از نظر نظارت اداری زیر نظر شورای مسکن شهرستان است که ریاست آن را فرماندار برعهده دارد و دبیر آن اداره راه و شهرسازی است همچنین عضویت ادارات مرتبط از جمله اداره تعاون و کار انجام وظیفه می‌کند.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی باغملک تصریح کرد: با توجه به کمک بلاعوض خوبی که از طریق وزارت راه و شهرسازی مقررگردید به تعاونی اختصاص داده شود با مساعدت خوب اداره راه و شهرسازی شهرستان، و همچنین پیگیری‌های مستمر نماینده مردم باغملک در مجلس شورای اسلامی، تعاونی‌های شهرستان تشکیل پرونده داده اند.
این مقام مسئول ادامه داد: تعاونی شماره ۲ تا مرحله انتهای قرارداد هم پیش رفته که ان شاءالله اگر روند به همین صورت پیش برود و پیمانکار محوطه سازی نسبت به تکمیل محوطه جدیت بیشتری به کار ببرد بهمن ماه امسال شاهد افتتاحیه نهایی خواهیم بود.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today