مهر/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب گفت: ۷۰ درصد جمعیت سرپل ذهاب واکسن کرونا دریافت کردند.

مازیار طهماسبی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب اظهار کرد: شهرستان سرپل ذهاب براساس رنگ بندی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
وی افزود: در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک واکسیناسیون کرونا بهترین راه پیشگیری از بیماری کرونا است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: گروه بندی برای انجام واکسیناسیون برداشته شده و با وجود واکسن کرونا به اندازه کافی هیچ‌گونه توجیهی برای عدم مراجعه مردم برای تزریق واکسن وجود ندارد.
طهماسبی بیان کرد: ۷۰ درصد جمعیت هدف در شهرستان سرپل ذهاب در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند و از مردم درخواست می‌کنیم مخصوصاً جمعیت دانش آموزی و مادران باردار هرچه سریع‌تر برای دریافت واکسن مراجعه کنند.
وی ادامه داد: شعار فردا برای واکسیناسیون دیر است همین امروز اقدام کنید در زمان حاضر بسیار مهم است و با توجه به گزارشات موجود در مورد موج ششم لازم است که استقبال بیشتری از واکسیناسیون انجام گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب خاطر نشان کرد: مردم جهت کاهش موارد مبتلا به کرونا از حضور در تجمعات و مراسم شادی و عزا پرهیز کنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today