فارس/ رئیس کمیسیون گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای شهر تبریز با بیان اینکه وضعیت مطلوب نیست و متکی به عوارض شده‌ایم، گفت: باید نام شهرداری را به عوارضی تغییر دهیم در دنیا مدیریت شهری در خدمت مردم است؛ اما در شهر ما مردم در خدمت شهرداری هستند که فقط عوارض دهند و ماهانه حدود ۱۳۰ میلیارد تومان شهرداری حقوق دهد.

سیدکاظم زعفرانچیلر، رئیس کمیسیون گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای شهر تبریز با بیان اینکه وضعیت مطلوب نیست و متکی به عوارض شده‌ایم، اظهار کرد: باید نام شهرداری را به عوارضی تغییر دهیم در دنیا مدیریت شهری در خدمت مردم است؛ اما در شهر ما مردم در خدمت شهرداری هستند که فقط عوارض دهند و ماهانه حدود ۱۳۰ میلیارد تومان شهرداری حقوق دهد.
وی اضافه کرد: در دانشگاه می‌گویند اگر ۷۰ درصد دانشجویان نمره کم داشته باشند، مشکل از استاد است.
زعفرانچیلر اضافه کرد: بسیاری از پروژه‌ها در ماده ۱۰۰ درگیر هستند که یا بدون نظارت و بدون پروانه کار شده یا موضوعات دیگر که نتیجه نداده است.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: پنج سال قبل شهر کرج این مجموعه را واقعاً به سازمان سرمایه‌گذاری تبدیل کرده؛ اما در تبریز این سازمان در حد یک اداره باقیمانده است.
وی تاکید کرد: در سرمایه‌گذاری نگاه شهرداری درست نیست و ما فکر می‌کنیم هر کس می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند، انگار پولی در دست دارد، می‌خواهد آن را نابود کند که ما می‌گوییم بیاورید ما این کار را بکنیم.
زعفرانچیلر ابراز کرد: وقتی می‌بینیم در این اوضاع اقتصادی کسی آمده تا سرمایه‌گذاری کند، باید دست او را بگیریم‌ نه اینکه او را به زمین بزنیم.


آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today