خوزستان اسپورت/ با حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا باید منتظر تصمیم کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص تعیین تاریخ بازی هفته اول این تیم مقابل فولاد خوزستان بود.

تیم پرسپولیس تهران با تحمل شکست سنگین ۳ بر صفر مقابل الهلال عربستان سعودی از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و اعضای این تیم قرمزپوش تهرانی به زودی به ایران باز خواهند گشت.
پرسپولیس طبق قرعه لیگ در هفته اول میهمان فولاد خوزستان است، اما سازمان لیگ ایران پیش از این اعلام کرده بود که تاریخ این بازی بعد از مشخص شدن زمان بازگشت پرسپولیس به ایران مشخص می‌شود.
چنانچه بازی هفته اول فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس لغو شود، فولادی‌ها باید عازم شهرستان اراک شوند و روز یکشنبه ۲ آبان برابر آلومینیوم اراک به میدان بروند. اما چنانچه سازمان لیگ تصمیم بگیرد بازی فولاد و پرسپولیس را با یک روز تأخیر نسبت به سایر بازی‌های هفته اول برگزار کند، آن گاه تاریخ دیدار هفته دوم فولاد مقابل آلومینیوم نیز عوض خواهد شد.
احتمال می‌رود که تا پایان امروز تصمیم نهایی در این رابطه از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ اتخاذ شود تا فولادی‌ها هم از این انتظار خارج شوند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today