باشگاه خبرنگاران/ طبق اعلام هیئت فوتبال استان بوشهر؛ صادر نشدن مجوز حضور تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ دسته یک، به این هیات ربطی ندارد.

پارس جنوبی جم یکی از دو نماینده استان بوشهر در لیگ دسته اول فوتبال کشور که دیروز باید در نخستین دیدار در فصل جدید این مسابقات به مصاف میزبان خود مس شهر بابک می‌رفت به علت ثبت نشدن قرارداد‌ها و صدور کارت‌ها از این دیدار بازماند.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک فوتبال در این زمینه گفته است: به‌رغم تمام همکاری‌های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تا آخرین لحظه، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پارس جنوبی جم بسته ماند. به این ترتیب ثبت قرارداد‌ها و صدور کارت‌ها برای این تیم انجام نشد.
فریبرز محمودزاده افزود: همه عوامل در شهر میزبان از هیات فوتبال و نیروی انتظامی تا ناظر مسابقه و آمبولانس آماده برگزاری این مسابقه بودند، اما به علت ثبت نشدن قراردادها، بازی لغو و صورتجلسه شد که برای تصمیم گیری به کمیته انضباطی ارجاع می‌شود.
حال باید دید که رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این زمینه چه خواهد بود.
بدهی پارس جنوبی جم به مگنو باتیستا بازیکن خارجی پیشین خود باعث شده تا طبق اعلام سازمان لیگ تا زمان پرداخت آن از انجام نقل و انتقالات این باشگاه جلوگیری شود.
این بازیکن برزیلی دو فصل پیش برای پارس جنوبی بازی کرد و پس از اینکه دچار پارگی رباط صلیبی شد، برای درمان ایران را ترک کرد. باتیستا مبلغ زیادی از قراردادش را دریافت نکرده و به همین علت به فیفا شکایت کرده است.
گفته می‌شود پارس جنوبی جم باید ۴۲۵ میلیون تومان  به این بازیکن بپردازد.
این طور که در رسانه‌ها آمده است، باتیستا در گفت و گویی اعلام کرده است: به زودی با وکیلم صحبت می‌کنم تا طی مکاتبه با فیفا ، مطالباتم را از محل درآمدهای فدراسیون فوتبال ایران در فیفا برداشت کند و پارس جنوبی این پول را به فدراسیون فوتبال برگرداند تا تحریم ها نیز تاثیری روی این کار نگذارد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar