صاحب‌نیوز/ رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: علت انحراف اتوبوس کرج – یزد عدم توجه به جلوی راننده ناشی از خواب آلودگی بوده است.

سرهنگ اصغر زارع، رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به حادثه تصادف در محور مهاباد – اردستان اظهار کرد: در این حادثه اتوبوس مسافربری کرج به یزد از جاده منحرف شده است.
وی با بیان اینکه این حادثه ترافیکی ساعت پنج و ۱۵ دقیقه بامداد امروز به مرکز فرماندهی عملیات پلیس ۱۱۰ گزارش شده است، تصریح کرد: در این اتوبوس ۱۰ نفر مسافر بوده که دو نفر از آنها مجروح شده است.
رئیس پلیس راه استان اصفهان ادامه داد: در این حادثه اتوبوس مسافربری از جاده منحرف اما خوشبختانه واژگون نشده است، اضافه کرد: علت این حادثه نیز عدم توجه به جلوی ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است.
وی گفت: رانندگی در جاده‌های کویری با توجه به شرایط خاصی که دارد سبب خواب آلودگی سرنشینان و راننده می شود براین اساس لازم است تا هموطنان در صورت سفر به این جاده ها به اندازه کافی استراحت کرده باشند.
سرهنگ زارع تصریح کرد: ادامه رانندگی در ساعات پایانی شب، به ویژه ساعات نزدیک به صبح یا تداوم رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی به طور جدی می تواند موجب وقوع حواث رانندگی شود.


آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today