ایسنا/ با تلاش شبانه روزی سخت کوشان پلیس استان در شهرستان "دلگان"، گروگان 33 ساله از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مردی 33 ساله اهل و ساکن یکی از استان های شمال غرب کشور، هفتم مهرماه سال جاری جلوی درب منزلش توسط سه فرد ناشناس ربوده شده است و به یکی از استان های جنوب کشور متواری گردیده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.
وی بیان کرد: با تحقیقات تکمیلی کارآگاهان پلیس آگاهی استان مشخص شد، آدم ربایان با انگیزه قبلی و با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو 405  این مرد را ربوده و به یکی از شهرستان های استان همجوار و سپس به شهرستان دلگان در استان سیستان و بلوچستان منتقل نمودند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر حضور گروگان در شهرستان دلگان بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان وارد عمل شدند و محل اختفاء گروگان را شناسایی وسپس با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه فرد گروگان را پس از 19 روز  به سلامت از چنگال آدم ربایان آزاد کردند.
طاهری با بیان اینکه علت و انگیزه آدم ربایان اختلاف حساب مالی با بستگان گروگان بوده، خاطرنشان کرد: تلاش و تحقیقات در جهت شناسایی متهمان و دستگیری آنان تا ختم پرونده ادامه دارد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today