فارس/ همزمان با هفته گردشگری، نخستین «جشنواره عکس میراث زنان جزیره قشم» که در آن بیش از ۱۷۸ اثر از ۴۷ عکاس در بخش مسابقه شرکت کردند، نفرات برتر خود را معرفی کرد.

همزمان با هفته گردشگری، نخستین «جشنواره عکس میراث زنان جزیره قشم» که در آن بیش از ۱۷۸ اثر از ۴۷ عکاس در بخش مسابقه شرکت کردند، نفرات برتر خود را معرفی کرد.
در این مسابقه بیش از ۱۷۸ اثر از ۴۷ عکاس شرکت کردند که پس از پایان مراحل داوری، ۶ نفر برتر به عنوان برگزیدگان این مسابقه مشخص شدند.
جشنواره عکس میراث زنان جزیره قشم به مناسبت هفته گردشگری با هدف حفظ، معرفی و آشنایی بیشتر شهروندان و هموطنان با میراث ملموس و ناملموس جزیره قشم با محوریت زنان برگزار شد.
محور‌های نخستین دوره این جشنواره زنان و دریا، زنان و پوشش بومی، زنان و میراث غذایی، زنان و کودکان، زنان و آیین ها، زنان و صنایع دستی و زنان و مشاغل سنتی بود.
این رویداد فرهنگی با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم انجام شد.
در پایان این جشنواره خانم ماهان صالحی و آقایان علی ستایشی و امین ابراهیمی به ترتیب مقام‌های ششم تا چهارم را کسب کردند.
همچنین خانم‌ها معصومه گلستانی، اعظم شاه رضایی و آقای علی پوزن به ترتیب موفق به کسب مقام‌های سوم تا نخست این جشنواره شدند.
گفتنی است، احمد بازماندگان دبیر این جشنواره بوده و آقایان اصغر بشارتی، منصور وحدانی و بهنام ذاکری نیز داوری نخستین جشنواره عکس میراث زنان جزیره قشم را برعهده داشتند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today