ایسنا/ رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای مردم خونگرم هرمزگان که به دولت سیزدهم اعتماد کرده و رأی قاطع داده‌اند این است که یک بار برای همیشه مصوبه انتزاع چند روستا از هرمزگان و الحاق آنها به استان فارس را از دستور کار دولت و هیأت وزیران خارج کنید.

احمد مرادی، رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: این روزها مردم هرمزگان از موضع‌گیری‌های غیرکارشناسی، غیرمنطقی و تکراری در خصوص انتزاع چند روستا از این استان و الحاق آن به استان فارس به شدت گلایه‌مند و ناراحت هستند.
وی ادامه داد: مردم استان هرمزگان هیچ‌گاه زیر بار تصمیمات غیرعلمی و بی‌اساس نخواهند رفت و این مهم را طی ۹ سال گذشته نیز به اثبات رسانده‌اند.
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از رئیس جمهور تقاضا دارم در دولت سیزدهم یک بار برای همیشه پرونده چنین تصمیمات تنش‌زایی را بسته و تمام انرژی دولت را مصروف به اشتغال و معیشت مردم نماید.
مرادی یادآور شد: هرمزگان استانی مرزی و ساحلی است و مردم آن از دیرباز حافظ خلیج فارس و تنگه استراتژیک بوده و هستند ضمن اینکه آنها دست یاری و حمایت تمام سرمایه‌گذاران در هر نقطه از این استان را به گرمی می‌فشارند اما در مقابل، دست هرغرض‌ورزی یا طماعی که بخواهد به خاک این استان داشته باشد را کوتاه می‌کنند.
وی خطاب به رئیس جمهور تأکید کرد: تقاضای مردم خونگرم هرمزگان که به جنابعالی اعتماد کرده و رأی قاطع داده‌اند این است که یک بار برای همیشه این مصوبه را از دستور کار دولت و هیأت وزیران خارج کنید.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today